Kalmarai pomidorų padaže/Squid in tomato sauce

Labai greitai paruošiamas patiekalas vakarienei ar pietums. Net ir tie, kurie nelabai mėgsta kalmarus ar apskritai žuvį, jūros gėrybes, nė nesupras, kad troškinys su kalmarais. Pomidorai ir kalmarai labai gerai draugauja, tad skonis išgaunamas tikri puikus.

Šių troškintų kalmarų idėja gimė labai greitai – kuomet reikėjo sunaudoti likusius kalmarus, ir po ranka pasimaišė konservuotų pomidorų skardinė. Tad pridėjus pora papildomų ingredientų taip paprasčiausiai ir susidėliojo receptas.

Troškinį skanavome su apkeptomis bulvytėmis, bet taip pat rekomenduočiau ir su virtomis bulvėmis ar tiesiog prancūzišku batonu.


kalmarai-pomidoru-padaze-2-1

kalmarai-pomidoru-padaze-4-1
Kalmarai pomidorų padaže/Squid in tomato sauce

Reikės:

300 g šviežių kalmarų

2 dideli pomidorai

2 vidutinio dydžio svogūnai

3 česnako skiltelių

400 g trintų pomidorų skardinėje

džiovintų: raudonėlio, baziliko, petražolių, pipirų ir druskos

saulėgrąžų aliejaus kepimui

Gaminimas:

  1. Svogūnus susmulkinti, apkepti 1 vagl. š. aliejaus, kai suminkštės sudėti susmulkintus česnakus, dar pakepinti apie 3 min.
  2. Pomidorus įdėti į karštą vandenį ir palaikyti apie 3-4 min, po to nulupti odelę, susmulkinti, sudėti į keptuvę su svogūnais, česnakais, trintais pomidorais, griežinėliais supjaustytais kalmarais. Viską gerai išmaišyti ir troškinti apie 10-15 min vis pamaišant. Pagardinti prieskoniais, druska pagal skonį. Skanu su virtomis ar keptomis bulvėmis, ar prancūzišku batonu.

 

Squid in tomato sauce

Very quickly prepared dish for dinner or lunch. Even those who are not too fond of squid, fish or seafood, will not even understand that the stew is with squid. Tomatoes and squid are very good friends, so the flavor is wonderful.

The stewed squid idea was born very fast – when I needed to utilize the remaining squid, and the can of tomatoes was just next to me. So with a couple more extra ingredients that simply the recipe was made.

We ate stew with fried potatoes, but I would also recommend it with boiled potatoes or just a baguette.

Ingredients:

300 g fresh squid

2 large tomatoes

2 medium onions

3 garlic cloves

400 grams of crushed tomatoes in a can

dried: oregano, basil, parsley, pepper and salt

sunflower oil for frying

Preparation:

  1. Chop onions, preheat the an with 1 tbsp. of sunflower oil and fry shopped onion until tender, then add chopped garlic, fry everything for about 3 more minutes.
  2. Put tomatoes in a hot water for approximately 3-4 minutes, then peel the skin, chop them, put in a pan with onions and garlic, add crushed tomatoes, squid (cut into slices ), stir well and stew everything for about 10-15 minutes while still stirring time by time. Season with spices.

>> The stew is delicious with boiled or fried potatoes or baguette.

 

Advertisement

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s