Refreshing Water with Mint, Lemon and Cucumber for Weight Loss/Gaivinantis ir liekninantis vanduo su mėta, citrina ir agurku

Water with mint, lemon and cucumber is not only a super-refreshing drink on hot days, but also helps to lose weight and improves digestive system. Mint, lemon and cucumber create an ideal combination, as each ingredient provides specific benefits to the body. Mint has long been known as a helper to improve digestion and regulate weight, and also provides some sweetness to the water. Cucumber is not only a great refreshener, but it also helps to regulate metabolism. And lemon detoxifies the body, strengthens the immune system and suppresses the appetite. And here’s just a tiny fraction of the magical benefits what these three ingredients can give to our body!

I always have this water in my refrigerator and now it would be hard to imagine a day without such a refreshing drink! 🙂 The same pitcher can be filled with water two or three times, as the aroma and flavors of mint, lemon and cucumber remain for several times.


Liekninantis vanduo su agurku, meta, critrina (9) 1

Liekninantis vanduo su agurku, meta, critrina (38) 1
Refreshing Water with Mint, Lemon and Cucumber for Weight Loss/Gaivinantis ir liekninantis vanduo su mėta, citrina ir agurku

Ingredients:

1,5 l water (room temperature)

1 small cucumber

0,5 lemon

8 large mint leaves

Preparation:

 1. Slice cucumber and lemon into thin slices, put it together with mint into a pitcher, pour water and mix. Leave the water in the refrigerator for at least 2 hours or overnight to reveal all the flavors.

>> If you want colded water – put ice cubes.

 

Gaivinantis ir liekninantis vanduo su mėta, citrina ir agurku

Vanduo su mėta, citrina ir agurku yra ne tik super gaivinantis gėrimas karštomis dienomis, bet ir padeda metantiems svorį ir norintiems pagerinti virškinamojo trakto veiklą. Mėta, citrina ir agurkas sukuria idealią kombinaciją, kadangi kiekvienas ingredientas teikia specifinę naudą kūnui. Mėta nuo seno žinoma, kaip pagalbininkas norint pagerinti virškinimą ir reguliuoti svorį, be to, ji vandeniui suteikia šiek tiek saldumo. Agurkas padeda ne tik atsigaivinti, bet ir sureguliuoti medžiagų apykaitą, na, o citrina detoksikuoja organizmą, stiprina imuninę sistemą ir slopina apetitą. Ir čia tik labai maža dalis to, kokių stebuklingų naudų šie trys ingredientai gali suteikti mūsų organizmui!

Šio vandens visuomet turiu savo šaldytuve ir dabar jau būtų sunku įsivaizduoti dieną be tokio gaivinančio gėrimo! 🙂 Tą patį ąsotį galima pripildyti vandeniu du ar tris kartus, kadangi mėtų, citrinos ir agurko aromatas bei skoniai išlieka keletui kartų. 

Reikės:

1,5 l vandens {kambario temperatūros}

1 nedidelis agurkas

0,5 geltonos citrinos

8 dideli mėtos lapeliai

Gaminimas:

 1. Agurką ir citriną supjaustome plonais griežinėliais, sudedame į asotį kartu su mėtomis, užpilame vandeniu ir išmaišome. Vandenį paliekame šaldytuve bent 2 h arba pernakt, kad atsiskleistų visi skoniai.

>> Jei norite labai šalto vandens – įdėkite ledukų.

 

Advertisement

Komentarų: 6 Pridėkite savo

 1. koriahweb parašė:

  This is perfect for the out door party I want to host!
  xx K

  Paspaudė "Patinka": 1 person

  1. lithuanianintheusa parašė:

   Have a great party with nice drink! 🙂

   Paspaudė "Patinka": 1 person

   1. koriahweb parašė:

    Haha….off course

    Paspaudė "Patinka": 1 person

 2. This is one of those perfect seasonal beverages!

  Paspaudė "Patinka": 1 person

  1. lithuanianintheusa parašė:

   oh yes! 🙂 And so simple to make 🙂

   Patinka

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s